A Nagyváthy-Nap rendezvényeinek részeként március 21-én 14 órakor immár negyedik alkalommal került sor a szónokverseny megrendezésére iskolánkban.

A verseny témája: "Carpe diem!", azaz "Éljünk a mának!" volt. A megmérettetésre két kategóriában lehetett jelentkezni: saját írott művel ill. más által írott szóban előadott beszéddel.

A versenyen hét fő indult: Bodrogi Vazul, Schmidt László Barnabás, Spolár Viktória 9.E osztályos, Cseke Kristóf, Horváth Barnabás, Sikter Barnabás 10.E osztályos és Füstös Vajk 11.E osztályos tanulók.

A zsűrit és a közönséget egyaránt lenyűgözték a versenyzők felkészültségükkel, szövegtudásukkal és nem utolsó sorban szónoki és színészi tehetségükkel. Felejthetetlen délutánt töltöttünk együtt. Az eredményhirdetésre a Nagyváthy-Napon, március 28-án kerül sor iskolánk aulájában.

Képek a Google Fotók-on

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk