Tangazdaságunk, iskolánk új erőgéppel gyarapodott!

A mai napon megérkezett iskolánkhoz a várva-várt fejlesztés, egy Claas Axion 830-as, 225 LE-s erőgép, melyet Fenntartónk engedélyével az Axiál Kft-től vásárolt az iskola. A gép holnaptól munkába is áll, hiszen az őszi szántás, és elmunkálás során már kizárólagosan ez az erőgép készíti elő a búza és tritikálé talajokat.

Ezzel a fejlesztéssel nem csupán a tangazdasági munkálatok váltak hatékonyabbá, hanem a Kolping Nagyváthy Középiskola mezőgazdasági oktatásának infrastruktúrája is a kornak megfelelő lett!

Ezúton is köszönjük Fenntartónknak, a KOSZISZ-nak a támogatását!

Képek a Google Fotók-on

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk