December 1-én rendezték Barcson a Dráva Völgye Középiskola tornatermében a Fair Play Kupa Középiskolás lányoknak kiírt megyei elődöntő őszi fordulóját. Idén először lányokkal is elindultunk a sorozaton.

Az első mérkőzésen a hazai csapat ellen léptünk pályára. A megszerzett vezetést a meccs végéig sikerült megőrizni, sajnos egy szerencsétlen szituáció után 15 másodperccel a vége előtt kiegyenlített a hazai csapat. A büntető rúgások azonban nekünk kedveztek. Kapusunk TÓTH IVETT az összes büntetőt megfogta, így 2 pontot szereztünk.

A sorsolás nem kedvezett hisz pár perc szünet után mi játszottuk a következő mérkőzést a Nagyatád Ady csapata ellen. Küzdelmes mérkőzésen egyik csapatnak sem sikerült értékesíteni helyzetet, így 0-0 után ismét következtek a büntetők. Kapusunk TÓTH IVETT ismét remekelt és fogta az összes próbálkozást nekünk pedig egyet sikerült értékesíteni, így ismét 2 pontot szereztünk.

Így iskolánk csapata telel a dobogó élén és várja a tavaszi küzdelmeket.

Szép volt CSAJOK!!!

Csapat tagok: Buncsák Réka, Cseh Klára, Fenyvesi Krisztina,Tóth Ivett, Kollár Veronika, Harmath Nóra, Boros Barbara, Récsei Dalma, Ábrahám Klaudia, Hosnyánszki Mónikaa, Spolár Viki.