A Kolping Nagyváthy János Középiskola gerely csapata a Budapesten megrendezett Diákolimpia Atlétika Ügyességi csapatbajnokságon az V. helyet szerezte meg.

A csapat tagjai Breják István, Hanusz Egon, Oláh Norbert, Magyar Boldizsár és Magyar Barnabás.

Távolugró csapatunk a 14. helyen zárta a versenyt. A csapat tagjai Oláh Norbert, Hanusz Egon, Balassa Vince, Magyar Boldizsár és Orsós József.

Felkészítő tanár: Pál Gyöngyi

Gratulálunk a fiúknak, további sikereket az atlétika pályán is! Nagyszerű verseny résztvevői lehettünk, hiszen felnőtt magyar bajnokokkal léphettünk pályára.

Aki ott lehetett a Puskás Ferenc Stadionban annak sok szép élménnyel gazdagodott az élete.